10 Instagram Accounts To Follow

Thursday, October 08, 2015

EN: Hello guys!
If you are like me, checking instagram every SECOND is pretty much your daily life haha. But seriously! You can't seem to take a break from it. And why should you? Right?*
That's why today I'm going to share 10 instagram accounts I personally love to follow. And if you want to, you can share your favorite ones in the comments below!
PS: If you want to see the full instagram profile of any of these people, just click on their name ;)

CZ: Nazdárek!
Pokud jste jako já, tak je instagram jednou z nejdůležitějších součástí vašeho života hehe. Jako vážně! Prostě se od něj nemůžete odloučit. A proč byste taky měli, že?!*
A proto mám pro vás dneska článek s 10 účty na instagramu, které moc ráda sleduju. A pokud chcete, můžete mi napsat vaše oblíbené "instagramy" dolů do komentářů!
PS: Jo a kdybyste se chtěli podívat na celý profil všech těchto instagramerů, jednoduše klikněte na jejich jméno ;)


*I hope you guys know I'm kidding. Obviously our lives aren't supposed to be spent with a phone in our hands but rather with a friend by our side ;) /doufám, že víte, že si dělám srandu ;) náš život nemáme očividně strávit s telefonem v ruce, ale radši s kamarádem po ruce ;)

I. MICHELLE MADSEN:
V. GREYSON SOFIA:VI. EluchVII. HBGoodieVIII. Taste of PragueIX. Urban OutfittersX. Aspyn OvardBONUS: Kristyna From Prague (aka my own instagram ;-)


You Might Also Like

6 comments

Thank you for your comments!
I appreciate it a LOT! ♥♥♥