Coffee House + Giveaway!

Wednesday, June 29, 2016

EN: Hello folks! Last June post today! Cannot believe it is July on Friday! What are your plans for the summer? Tell me tell me so I can be jealous hehe! Sadly I don't have any big vacation planned. I do have a week off in July which I am really excited about but it doesn't contain traveling outside of The Czech Republic. Oh well... I am determined to have fun after work every day though! Coffee places and events await! I just found out about this roof summer movie theatre in Prague that I am dying to try! Anybody interested to go with me?

Anyways, today I have pictures from a really nice coffee shop for you and there is also a BIG surprise at the bottom of this post so make sure to read all the way to the end!

Honestly I cannot quite believe why it took me so long to visit Kavárna Místo. This great modern place with yummy food and very nice service is simply a must visit! It is perfect for working on your laptop, reading a book or meeting with friends.

CZ: Zdravím vespolek! Dnes s již posledním červnovým článkem! Nemůžu uvěřit, že v pátek už je červenec! Jaké máte plány na léto? Honem honem se o ně podělte, abych mohla závidět! :D Já žádné velké letní dobrodružství naplánované nemám. V červenci mě ale naštěstí čeká týdenní dovolená, na kterou se už moc těším! Sice nevytáhnu paty z Česka, ale tak co ... rozhodla jsem si aspoň užívat každý den po práci, obrážet všechny možné kavárny a akce! Třeba zrovna dneska jsem se dozvěděla o letním kině na střeše, do kterého se prostě musím vypravit! Kdo se přidá?

Nicméně mám pro vás dneska fotky z jedné super kavárny a na konci článku také VELKÉ překvapení, takže určitě čtěte až do konce.

Teď už ale ke kavárně. Upřímně nechápu proč mi zabralo tak dlouho Kavárnu Místo navštívit! Tohle supr moderní místo s vynikajícími dezerty a moc příjemnou obsluhou rozhodně stojí za návštěvu! Je jako dělané na práci s notebookem, čtení knížky či pokec s kamarády!


*GIVEAWAY*
EN: My love for marble is endless (as probably every blogger's :D) and because I wanted to reward you guys a little, I put these two together and created a small giveaway! (This giveaway is only for the ones living in The Czech Republic though. Sorry!)
CZ: Miluju mramor (jsem přeci správná blogerka :D) a chtěla jsem vás taky trošku odměnit, takže jsem tyhle dvě věci spojila dohromady a připravila jsem si pro vás malou giveaway! Pravidla naleznete níže!


Hraje se o 3 krásné mramorové náhrdelníky! Hned 3 z vás budou moci vyhrát jeden z nich!

Pravidla:
1. Sledujte můj blog na sociálních sítích: facebook, instagram, youtube
2. Do komentářů se podělte o své plány na léto a nezapomeňte připojit svůj email v případě výhry! (Můžete také napsat, jaký z náhrdelníků byste rády vyhrály, nemůžu ale na 100% zajistit, že vám v případě výhry pošlu zrovna ten, který jste si vybraly).
3. Tento článek sdílejte kde můžete (facebook, twitter, instagram, snapchat, meze se nekladou :-)). protože si za každé sdílení můžete napsat o jeden komentář navíc (ke každému takovému komentáři prosím připište odkaz na příspěvek, ve kterém tento článek sdílíte).

BONUS: Pro ty kteří opravdu chtějí vyhrát: sledujte i mou Kristýna From Prague Photography facebookovou stránku! (V takovém případě si opět můžete přidat o komentář víc, ale pro ověření, zda-li mě na facebooku opravdu sledujete prosím napište na zeď na mé stránce: #GiveawayKristynaFromPrague)

Vítěze vyhlásím příští týden ve svém dalším článku! Nové komentáře můžete psát až do 23:00 v úterý 5.8.

TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ!


You Might Also Like

8 comments

 1. Plánů na léto mám spousta hlavně po Česku ale vyrazím i k moři a samozřejmě také práce. Můj email je acrossprague@gmail.com
  Líbí se mi všechny a sama nedokážu vybrat, tak se nechám v případě výhry překvapit. :)
  Hezké léto! :)

  ReplyDelete
 2. Já mám v plánu hned zítra nastoupit na letadlo směr Corfu a pak hned na Santorini a do Athén- takže červenec bude totálně dovolenkovej a snad úžasnej! :-) srpen už budu asi hledat práci a výletovat s pejskem po Čechách :)
  martinacerna@seznam.cz
  p.s. ten první náhrdelník se mi líbí nejvíc
  p.s.s. sleduji Tě všude a musím pochválit krásný nový fotky ze svateb :)
  užívej léto! pa Marti

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jéé no tak to se máš! Já bych se do Řecka podívala hned! Moc si to užij! :-)
   PPS: děkuju! To mě moc těší!

   Delete
 3. Pojedu na English camp, který pořádáme s Kostelem Jinak, který je pro mě každý rok úžasným zážitkem. Taky máme v plánu jet s manželem po jihu ČR. Brno, Třebíč, Telč, Krumlov, Lipno... A taky budu pracovat v mé oblíbené kavárně Pikola!:)
  Náhrdelníky jsou všechny krásné, ten třetí je mi něčím malinko sympatičtější, než dva další.
  Ludmilaandrs@gmail.com

  - fandím Ti, kde můžu!! :)

  ReplyDelete
 4. Já plánuju Kristfest, camp v Německu, kde se budeme vzdělávat v práci v Nové generaci, nějaké výlety po krásném Česku a možná i dovču v Řecku, ta bude na poslední chvíli až v září�� A taky musim pracovat����

  Moc se mi líbí ten první❤️
  estervisnyi@gmail.com

  ReplyDelete
 5. Ahoj,

  já plánuji přečíst polovinu knihovny na pláži a venku na dece v trávě. Také bych se ráda někam podívala po Čechách ale to ještě uvidím.

  Nejvíce se mi líbí ten první zleva.

  spmlxx@gmail.com

  ReplyDelete
 6. Ahoj! Nádherný Giveaway! Na prázdninách není důležitý, kde si je užíváš ale jak a s kým, takze budu mít suprový prázdniny ikdyž je celý propracuju :D
  Náhrdeníky se mi líbí všechny! :D cechovaklarka@gmail.com

  ReplyDelete
 7. Ahoj Kristý! Moc hezký blog a krásně fotky. :) Já budu v červenci v Bulharsku. A v srpnu budu jezdit po Česku. :) Nejvíce se mi líbí ten první ale všechny jsou krásné :)

  Přeji krásné léto! :)

  iladavidova@gmail.com

  ReplyDelete

Thank you for your comments!
I appreciate it a LOT! ♥♥♥