Fall Inspiration

Thursday, November 20, 2014

CZ: Dnes mám pro vás něco pro inspiraci.
Podzim je tu (ano, vím - už docela dlouho :D) a tak bych se s vámi chtěla podělit o outfity, které mě zaujaly. Uspořádala jsem je vždy podle jednoho prvku, který mají společný.
Doufám, že se aspoň v jednom najdete.

Co by tedy ve vašem podzimním šatníku nemělo chybět?

EN: I have a little inspiration for you guys today.
Fall is definitely here (yeah I know, it's been here for a while now hehe :D) so I'd like to share with you some of the outfits that I found pretty interesting and chic. I put them together according to one peace of clothing they have in common. Hope you will find some of them nice and stylish.


So what should be in your closet this fall?


Šály/Scarves

Masivní šály už k podzimu (a zimě!) prostě patří! Je to stylový a zároveň pěkně teploučký prvek, kterým svůj outfit určitě nezkazíte!
/ Massive scarves are something you simply MUST have for your fall (and winter!) outfits! It's that type of accessory that's super stylish together with nicely warm. You won't make a mistake by wearing it!Sportovní obuv/Sneakers

Dávno pominuly doby, kdy se sportovní obuv dala nosit pouze ke sportovním outfitům. Dnes "botaskami" nezkazíte ani kdejaký elegantní outfit. Navíc jsou tak krásně pohodlné!
/ We don't live in times when sneakers meant sporty outfits anymore. You can wear them today with many elegant outfits. Plus they are SO comfy!


Svetry/Sweaters

Ach ty svetry, ty svetry. Tolik je milujete tolik jako já? Já bych jich mohla mít plnou skříň a pořád bych si říkala, že jich nemám dost!
/ Och the sweaters, the sweaters. Do you love them as much as I do? I could have a closet FULL of them and I'd still tell myself I need more!


Černá/Black

Černá zeštíhluje, je elegantní, hodí se ke všemu. To je jen pár výhod této nadčasové barvy. Nosí se dnes a a pravděpodobně bude i zítra a pozítří.
/ Black makes you look slimmer, is elegant and matches everything. That's just a few pros of this timeless color. It is worn today and it will probably be worn tomorrow and the day after tomorrow. Well forever.


Klobouky/Hats

Nesmíme samozřejmě zapomenout na klobouky! Horký doplněk letošního podzimu!
/ And of course I couldn't forget to mention hats! Hot news of this fall!


Béžová & šedivá/Beige & grey

Béžovou či šedivou letos taky nic nezkazíte. A jestli se bojíte, že byste vypadaly jako šedivé myšky, tyhle outfity dokazují pravý opak!
/ You can't spoil your outfit with beige or grey. And if you're afraid you'd be like a grey mouse, these outfits will prove wrong!


Barvy/Colors

Na barvy ale i přesto nezapomínejme!
/ Don't forget about colors though!


Proužky/Stripes

Nejste moc do barev? Zkustě proužky - ty oživí každý outfit.
/ You aren't really into colors? Try stripes - they will bring your outfit to a whole another level!


Kostky/Checked or plaid outfits

Stejně jako proužky, kostky váš outfit příjemně rozsvítí.
/ Plaid or checked outfits are the same as the stripes. They will brighten up your outfit.


Zdroj: můj pinterest a tumblr, lookbook
Source: my pinterest and tumblr, lookbook

You Might Also Like

6 comments

 1. Ty maxi šály mě dostávají. Musím jednu mít!

  ReplyDelete
 2. Krásna inšpirácia :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 3. super inšpirácia! :) jesennú módu milujem :)

  ReplyDelete
 4. Jó, ty šály, to je přesně podle mého gusta! A klobouky bych taky ráda nosila - měla-li bych a) na to hlavu b) příležitost... :) Moc pěkné inspirace! :)
  LadyKerstyn blog
  INSTAGRAM

  ReplyDelete

Thank you for your comments!
I appreciate it a LOT! ♥♥♥